Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej kobiety - pierścionki ręcznie robione

26-02-2021

Pierścionki są nieodłącznym elementem kobiecej stylizacji, które przekazują wiele informacji oraz podkreślają osobowość i charakter osoby. Noszone na wybranych palcach, posiadają inne znaczenie. Mogą być skromne, pokaźne, robione z różnych materiałów oraz ozdabiane. Jednak najbardziej pożądanymi są pierścionki ręcznie robione, które nie mają sobie równych, a to zasługa wielu zalet, w tym unikalność oraz jakość wykonania.

Lewa czy prawa dłoń?

Według przesądów, pierścionki na prawej dłoni noszą osoby, które mają wielkie serce i lubią uszczęśliwiać innych. Sprawianie radości innym osobom przynosi im największą satysfakcję, dlatego często obdarowują innych. Natomiast osoby, które noszą pierścionki na lewej dłoni uznawane są za te, które wolą otrzymywać prezenty, niż je wręczać. Jednak pamiętajmy, że są to tylko przesądy, a to, na której ręce nosimy pierścionek zależy tylko i wyłącznie od naszych indywidualnych upodobań.

Jakie jest znaczenie noszenia pierścionków na każdym palcu?

Noszenie pierścionków nie tylko może być stylowe, ale również mieć za sobą pewne znaczenie w zależności od wyboru palca.
Najpopularniejsze przekonania:

  • na kciuku - symbol zdrowia, witalności, osób homoseksualnych, odważnych, otwartych na świat, jak i kochających modę. Z powodu wielkości tego palca rzadko widzi się, aby ktoś wybierał to miejsce,
  • na palcu wskazującym - w celu pokazania swojej zamożności, wysokiego statusu społecznego, swojej wyjątkowości,
  • na palcu środkowym - najpopularniejsze miejsce, które symbolizuje chęć osiągnięcia spokoju, równowagi oraz podniesienia własnej wartości,
  • na palcu serdecznym – symbol małżeński, który świadczy o przywiązaniu do osoby, którą się kocha,
  • na małym palcu - kojarzy się z przynależnością do jakiejś grupy, otwartością seksualną, poczuciem własnej wartości, jak i dążenia do wyznaczonych przez siebie celów.

Zalety pierścionków ręcznie robionych

Pierścionki ręcznie robione są idealne dla osób ceniących wyjątkowość i niepowtarzalność wzoru. Ponadto są oryginalne, wykonywane z pełną starannością, zaangażowaniem oraz mają najwyższą jakość. Niewątpliwie zwracają na siebie uwagę, są jedyne w swoim rodzaju. To ciekawa alternatywa dla pierścionków z masowej sprzedaży. Wybierając tego rodzaju biżuterię możesz być pewien, że jest ona wyjątkowa i nikt nie będzie miał takiego samego modelu.

Prezent dla wyjątkowej kobiety

Pierścionek to ten wyjątkowy przedmiot, który potrafi nieść ze sobą wiele emocjonalnych symboli. Niejedna kobieta marzy, aby dostać pierścionek ręcznie robiony, który prezentuje się wyjątkowo i nowocześnie. Obdarowanie bliskiej osoby unikalnym pierścionkiem to znakomity sposób na wyrażenie uczuć oraz sprawienie bliskiej osobie wiele radości. Taki mały drobiazg będzie przypominał o miłości, przyjaźni czy sympatii. W dodatku wykonanie ręczne gwarantuje, że biżuteria jest bardziej osobista oraz niepowtarzalna.