Prosta i elegancka biżuteria

17-12-2020

Biżuteria dla wielu z nas to ciekawe uzupełnienie każdej stylizacji. Dodatek w postaci naszyjnika odmieni nawet najprostszą sukienkę. Biżuteria często nie jest też tylko zwykłym elementem garderoby, ale również wyrazem własnej wartości, poczucia pewności siebie. Nawet na pozór zwykłe kolczyki, mogą podkreślić nasze rysy twarzy. Jeśli jednak nie do końca wiemy jak dobrać odpowiednią biżuterię do ubioru, by wszystko ze sobą współgrało, albo nie jesteśmy jeszcze w stanie określić w czym czujemy się najlepiej, wybór może być bardziej oczywisty niż myślisz. Postaw na prostą i elegancką biżuterię, która jest ciągle w trendach, a szansa by zaburzyła Twój look, jest bardzo znikoma.

Prostota i elegancja na każdą okazję

Połączenie prostoty z elegancją to obecny klasyk. Pasuje niemalże na każde wyjście, a dodatkowo taki rodzaj biżuterii w żaden sposób nie przyćmi naszej urody. Nie oszukujmy się, ale ciężkie, duże koła na uszach już dawno przestały być modne. Obecnie wszechobecny minimalizm pozostawił ślad również i na naszej biżuterii, pozbawiając jej fikuśnych kształtów, ogromnych kolii i tandety. Prostota i elegancja świetnie sprawdzą się w pracy. Delikatny, elegancki łańcuszek to świetny sposób na biznesowy dress code. Ponadto delikatnie i oczywiście elegancko podkreśli Twoją kobiecość. Wybierasz się na wieczorne wyjście? W tym przypadku minimalistyczna biżuteria może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeśli Twój strój jest wystarczająco szykowny, nie wybieraj ekstrawaganckich dodatków. Mogą one nie tylko zniszczyć nawet najpiękniejszą kreację, ale swoim ciężarem i przepychem, zaburzyć proporcje Twojej sylwetki.

Połączenie idealne

Jak mówi stare porzekadło: “Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Podczas wyjątkowych wyjść nie warto iść w podrzędnej jakości biżuterii. Podróbki zostaw w domu. Elegancka impreza, wymaga od Ciebie eleganckich dodatków, które podkreślą Twoje atuty i look na który pracowałaś. Kolejny krok to kruszec z którego będzie wykonana. Tak naprawdę nieważne czy będzie to złoto czy srebro, to Ty wybierasz w czym czujesz się najlepiej. Jeśli do całego looku bardziej pasuje złoto, to po prostu postaw na nie, a będziesz wyglądać równie zjawiskowo. Punkt kolejny to oczywiście prostota, nawet jeśli kochasz błyskotki, zrezygnuj z nich na tę okazję, nie chcesz chyba wyglądać tandetnie? Niezawodny atrybut kobiecości, czyli doskonale dobrana elegancka i prosta biżuteria, mogą sprawić, że nie tylko od święta będziesz czuć się pięknie i wyjątkowo. Pamiętaj o tym i wykorzystaj tę wiedzę na co dzień.