Klipsy ślubne fakty i mity

06-04-2021

Biżuteria jest bardzo ważnym elementem stylizacji każdej kobiety. W szczególności, w przypadku ślubu nie może jej zabraknąć. Kolczyki nadają niesamowitego charakteru pannie młodej, dzięki którym może poczuć się jeszcze piękniej i wyjątkowo. Problem pojawia się w momencie, kiedy kobieta nie ma przebitych uszu. Jednakże nie ma co się zamartwiać, gdyż w takich sytuacjach idealnie sprawdzają się klipsy ślubne. Zdania, co do tej kwestii są bardzo podzielone. Wiążą się z pewnymi obawami. Panie często zadają sobie pytanie czy aby na pewno jest to właściwy wybór. To wszystko za sprawą mitów, które powstały na ten temat. Postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.


Mity o klipsach- wierzyć czy nie wierzyć?

Tak jak już wiemy, klipsy są doskonałym dodatkiem do sukien ślubnych. Wystarczy dobrać odpowiedni model do upięcia fryzury i kształtu twarzy. Dzięki nim, panna młoda może olśniewać i prezentować się na wysokim poziomie, a tym samym czuć się pewnie siebie. Jednak kobiety tuż przed wyborem często spotykają się z wieloma nieprawdziwymi przekonaniami, które mogą odstraszyć i wywołać w nas niepewność. Jednym z nich jest mit mówiący o tym, że klipsy ślubne są niewygodne i przysporzą pannie młodej tylko wiele bólu i nerwów. Oczywiście, że jest to nieprawda! Owszem, kiedyś były utrapieniem, gdyż często wbijały się w ucho. W dzisiejszych czasach, mamy do dyspozycji wiele sklepów oferujących bardzo komfortową w noszeniu biżuterię. Kolejnym z mitów, bardzo często słyszalnym jest to, że klipsy ślubne spadają podczas tańca. Nic bardziej mylnego! Dzięki odpowiednim dociskom do ucha doskonale trzymają się i prezentują. Możesz wykonywać nawet najbardziej energiczne ruchy i mieć pewność, że wciąż będą znajdować się na swoim miejscu. Nawiązując do wyżej wymienionych błędnych stwierdzeń, mówi się również, że tego rodzaju biżuteria, przyczynia się do obciążającego bólu uszu. Choć tak naprawdę wykonane są w taki sposób, aby były jak najbardziej wygodne i komfortowe podczas wszystkich ruchów. Klipsy ślubne mają możliwość regulacji, dlatego dostosuj odpowiednio pod siebie. Kobiety, które na co dzień nie noszą żadnych kolczyków mogą kilka dni wcześniej założyć je po to, aby przyzwyczaić ucho.


Fakty na temat klipsów ślubnych

Klipsy ślubne w połączeniu z suknią ślubną, fryzurą czy makijażem mogą zdziałać cuda i oczarować wszystkich gości. Trzeba im przyznać, że są równie pięknie co zwykłe kolczyki. Z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie! Ponadto, przykuwają wzrok każdego i to właśnie dzięki takiemu niewielkiemu upiększeniu, możesz poczuć się jeszcze bardziej atrakcyjnie i wyjątkowo w tym ważnym dniu. Nie przejmuj się mitami i dokuczliwymi komentarzami na temat klipsów, tylko wypróbuj je sama i oceń czy pasują do Ciebie.